اخبار

1396/03/10
ستاد برگزاری نخستین کنفرانس ملی پژوهش های نوین در حقوق، مدیریت و روانشناسی پیرو تماس های مکرر پژوهشگران مبنی بر دریافت گواهینامه زودتر از موعد بدینوسیله به اطلاع میرساند، گروه پژوهشی همایش با همکاری کمیته محترم داوران مقالات، شرایط دریافت گواهینامه های زودتر از موعد را فراهم نموده است.


 ستاد برگزاری نخستین کنفرانس ملی پژوهش های نوین در حقوق، مدیریت و روانشناسی پیرو تماس های مکرر پژوهشگران مبنی بر دریافت گواهینامه زودتر از موعد بدینوسیله به اطلاع میرساند، گروه پژوهشی همایش با همکاری کمیته محترم داوران مقالات، شرایط دریافت گواهینامه های زودتر از موعد را فراهم نموده است. بر این اساس پژوهشگران پس از ثبت نام در سامانه همایش و ایجاد پنل کاربری، می بایست اصل مقاله خود را از طریق پنل خود، بارگذاری نموده تا پس از بررسی کمیته داوران نهایتا ظرف 72 ساعت، مقاله مورد نظر تعیین وضعیت خواهد شد.

لازم به ذکر است حداکثر زمان انتظار جهت دریافت گواهی  پذیرش توسط پژوهشگر 1 روز پس از پذیرش نهایی می باشد.

پژوهشگران پس از ارسال مقاله از طریق تماس با شماره های زیر  می توانند درخواست زودتر از موعد خود را به دبیرخانه اعلام نمایند:
09180689884
08432201419
دبیر خانه همایش به منظور تسریع در امر ارسال گواهینامه و رفاه حال کاربران گواهینامه های درخواستی کاربران را در سایت www.vcert.ir آپلود نموده است.
بدین منظور داوطلبانی که قصد دریافت گواهینامه زودتر از موعد را دارند پس از اطلاع رسانی به دبیرخانه از طریق شماره های فوق جهت دریافت گواهینامه زودتر از موعد و دریافت کد کاربری و رمز عبور منحصر بفرد در سایت www.vcert.ir
 می توانند در هر زمان و مکانی گواهینامه خود را دریافت کنند. حسن دیگر این اقدام  احراز اصالت گواهینامه  می باشد.


 


1396/03/09
به اطلاع کلیه اساتید، پژوهشگران و دانشجویان گرامی می ساند با توجه به تعویق زمان برگزاری همایش، مهلت ارسال متن کامل مقالات تا 15 بهمن ماه 96 تمدید گردید. همایش ان شا الله در تاریخ 15و16 اسفند ماه 96 برگزار خواهد شد.


به اطلاع کلیه اساتید، پژوهشگران و دانشجویان گرامی می ساند با توجه به تعویق زمان برگزاری همایش، مهلت ارسال متن کامل مقالات تا 15 بهمن ماه 96 تمدید گردید.
همایش ان شا الله در تاریخ 15و16 اسفند ماه 96 برگزار خواهد شد.
 

تاریخ های تمدید شده:

تاریخ برگزاری کنفرانس:
15 و 16 اسفند 96
آخرین مهلت ارسال مقالات:  15 بهمن 96

 آخرین مهلت ثبت نام در همایش: : 1 اسفند 96

 

 


1396/01/16
طبق قوانین جدید و مصوبه وزارت علوم تحقیقات و فناوری و همچنین دستورالعمل برگزاری همایش های علمی –پژوهشي دانشگاه آزاد اسلامی از این پس تنها کنفرانسهایی که در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC) به ثبت رسیده باشند دارای اعتبار از نظر وزارت علوم هستند


 طبق قوانین جدید و مصوبه وزارت علوم تحقیقات و فناوری و همچنین دستورالعمل برگزاری همایش های علمی –پژوهشي   از این پس تنها کنفرانسهایی که در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC) به ثبت رسیده باشند دارای اعتبار از  نظر وزارت علوم هستند و تنها مقالات ارائه شده در کنفرانس ها و کنگره های نمایه شده در ISC دارای امتیاز پژوهشی و نمره پایان  نامه می باشند. لذا با توجه به اهمیت فراوان و سطح علمی بسیار بالای نخستین کنفرانس ملی پژوهش های نوین در حقوق مدیریت و روانشناسی به اطلاع می رسانیم این کنفرانس در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ثبت و نمایه گردیده است و کلیه مقالات پذیرش شده در این کنفرانس از امتیاز فوق بهره مند خواهند شد و در آن نمایه می گردند. همچنین از آنجا که معیارهای سنجش علم بر اساس قوانین علمی پایه‌گذاری شده‌اند، آن دسته از فرآورده‌های علمی که توسط ISCنمایه‌سازی می‌شوند، با فرآورده‌های تولید شده توسط  ISI برابری می‌کنند لذا ثبت یک کنفرانس علمی در پایگاه علوم استنادی  جهان اسلام، از دیدگاه پژوهشگران؛ دانشگاهیان و محققان از جهت درجه ارزیابی علمی آن کنفرانس، حائز اهمیت خاصی است. وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با ایجاد پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC و مدیریت آن وضعیت علمی دانشگاهها، مراکز پژوهشی و فناوری، حوزه‌های علمیه، نشریات، دانشمندان و نویسندگان مقالات در نشریات علمی ایران و سایر کشورهای اسلامی را براساس تحلیل استنادی ارزیابی می‌کند.

1395/11/18
اهدای جوایز به شرکت کنندگان در همایش از سوی نیروی انتظامی


به اطلاع محققان عزیز می رساند، نیروی انتظامی در نظر دارد به مقالات برتری که در راستای محورهای زیر ارسال گردند جوایزی را اهدا نماید.
  1. شیوه های نوین روانشناختی در آموزش و آگاه سازی عمومی پیشگیرانه محور
  2. نقش مشاوره ای پلیس در پیشگیری از جرایم و آسیب های اجتماعی
  3. پلیس و مددکاری اجتماعی
  4. اجتماعی
  5. اعتیاد
  6. و موضوعات مرتبط با کارکرد روانشناسی در پلیس

لذا به تعدای از محققانی که در حوزه روانشناسی و در 4 محور ذکر شده مقالات ارسالی داشته باشند جوایزی اهدا می گردد.

صفحه اولصفحه قبل123صفحه بعدصفحه آخر