اخبار

1396/03/10
ستاد برگزاری نخستین کنفرانس ملی پژوهش های نوین در حقوق، مدیریت و روانشناسی پیرو تماس های مکرر پژوهشگران مبنی بر دریافت گواهینامه زودتر از موعد بدینوسیله به اطلاع میرساند، گروه پژوهشی همایش با همکاری کمیته محترم داوران مقالات، شرایط دریافت گواهینامه های زودتر از موعد را فراهم نموده است.


 ستاد برگزاری نخستین کنفرانس ملی پژوهش های نوین در حقوق، مدیریت و روانشناسی پیرو تماس های مکرر پژوهشگران مبنی بر دریافت گواهینامه زودتر از موعد بدینوسیله به اطلاع میرساند، گروه پژوهشی همایش با همکاری کمیته محترم داوران مقالات، شرایط دریافت گواهینامه های زودتر از موعد را فراهم نموده است. بر این اساس پژوهشگران پس از ثبت نام در سامانه همایش و ایجاد پنل کاربری، می بایست اصل مقاله خود را از طریق پنل خود، بارگذاری نموده تا پس از بررسی کمیته داوران نهایتا ظرف 72 ساعت، مقاله مورد نظر تعیین وضعیت خواهد شد.

لازم به ذکر است حداکثر زمان انتظار جهت دریافت گواهی  پذیرش توسط پژوهشگر 1 روز پس از پذیرش نهایی می باشد.

پژوهشگران پس از ارسال مقاله از طریق تماس با شماره های زیر  می توانند درخواست زودتر از موعد خود را به دبیرخانه اعلام نمایند:
09180689884
08432201419
دبیر خانه همایش به منظور تسریع در امر ارسال گواهینامه و رفاه حال کاربران گواهینامه های درخواستی کاربران را در سایت www.vcert.ir آپلود نموده است.
بدین منظور داوطلبانی که قصد دریافت گواهینامه زودتر از موعد را دارند پس از اطلاع رسانی به دبیرخانه از طریق شماره های فوق جهت دریافت گواهینامه زودتر از موعد و دریافت کد کاربری و رمز عبور منحصر بفرد در سایت www.vcert.ir
 می توانند در هر زمان و مکانی گواهینامه خود را دریافت کنند. حسن دیگر این اقدام  احراز اصالت گواهینامه  می باشد.


 


نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !